خدمات تجاری صادرات و واردات

شرکت گلدن تراست اینترنشنال با گردآوری مجموعه عظیم اطلاعات تجاری در ایران و ترکیه و با هدف کشف بازارهای جدید محصولات گام موثری در جلب حمایت سرمایه گذاران داخلی و خارجی برداشته است . این شرکت آمادگی دارد در زمینه کشف بازار ، شناسایی محصولات و خدمات بین المللی ، مذاکره تخصصی و پیگیری رویه های تجاری بین المللی و همچنین بازاریابی ، انجام عملیات بازرگانی و فورواردینگ کالا و خدمات در خدمت تولید کنندگان و صادرکنندگان عزیز باشد

چه سرویس هایی ارائه میکنیم؟

 • کشف بازار

  شناسایی بازار مناسب محصولات تولیدی و توزیعی شما در بازار ترکیه و جذب سرمایه گذار خارجی

 • حمل بار از ترکیه

  ارسال بار زمینی ، دریایی و هوایی از استانبول ترکیه به اقصا نقاط جهان

 • قبول نمایندگی فروش

  قبول نمایندگی فروش محصولات شما در کشور ترکیه و توزیع مویرگی محصولات شما بویژه تامین خدمات مهندسی مورد نیاز واحد های تولیدی و همچنین تامین قطعات خاص و پیچیده صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

چرا ما را انتخاب کنید؟

دلایل بسیار خوبی برای انتخاب ما وجود دارد
چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

 • 500 پروژه انجام شده
 • 4 شرکت ثبت شده
 • 19 سرویس هفتگی هوایی ، دریایی و زمینی
 • 700 مشتری رضایتمند
 • 50 مشتری ویژه

بی شک یکی از ارکان اساسی همکاری های تجاری در قدم اول اعتماد و دیگری تخصص و تجربه کافی به همراه جدیت و پیگیری در امور است که می تواند زمینه همکاری تنگاتنگ و موثر را ایجاد نماید . شرکت گلدن تراست اینترنشنال و مجموعه فعالان در این شرکت با تمام توان و تخصص و انگیزه های بسیار بالای خود هدف والای رضایتمندی مشتری و جلب نظر و تامین خواسته مشتری را سر لوحه خود قرار داده اند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد . کارکنان شرکت همگی از فارغ التحصیلان شایسته دانشگاه های معتبر داخلی می باشند و در جهت تحقق اهداف تجاری شرکت از طریق مشتری مداری و بهبود مستمر عملکرد شرکت ، در تلاش هستند.

از کجا شروع کنم؟

عمده فعالیت شرکت در زمینه واردات ، صادرات ، خدمات فنی و مهندسی ، تامین کالای تجاری و بازرگانی ، خدمات ترخیص کالا ، ارسال نمونه از / به ترکیه رایزنی تجاری با تجار ایرانی و دیگر خدمات بازرگانی می باشد .
در حال حاضر این شرکت بزرگترین گروه تجاری متشکل از ایرانیان ساکن ترکیه و تجار علاقه مند به کسب و کار در ترکیه را دارا می باشد

خدمات حمل بار در ترکیه

یکی از مهم ترین ارکان کسب و کار و تجارت خارجی در ترکیه ، دسترسی به شبکه مطمئن و سریع ارسال و توزیع و در عبارت ساده کارگو مناسب برای ارسال بار به ایران است . این مجموعه با سالها تجربه در حوزه حمل و نقل زمینی ، حمل دریایی ، حمل کارگو هوایی ، حمل و ترخیص کالا در گمرکات غربی ایران و ارسال بار از ترکیه به ایران ، آماده ارائه خدمات تخصصی حمل بار به ایران و اقصا نقاط جهان می باشد .

نقد کردن ویزا و مسترکارت

نقد کردن موجودی دبیت کارت و مسترکارت
اگر در کردیت کارت خود موجودی دارید و میخواهید معادل ریالی آن را دریافت کنید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.
میتوانیم در نقد کردن موجودی کارت اعتباری شما، به شما کمک کنیم. کارت های: ‌دبیت کارت،ویزا کارت، مسترکارت، یونیون پی و امریکن اکسپرس توسط ما پشتیبانی می شوند.
برای دریافت نرخ کارمزد و نیازمندی های آن نیاز است با ما تماس بگیرید
برای نقد کردن موجودی کارت اعتباری خود می توانید از طریق خدمات مالی مجموعه ما، موجودی کارت های ویزا و مسترکارت فیزیکی نقد کنید.

خدمات خرید از سایتهای اینترنتی

🖥مشتریان ما معمولا لینک خرید از سایتها را برای ما میفرستن و ما خرید رو انجام میدیم .
💶پس از نهایی شدن سفارشات، پرداخت مبلغ ریالی به حساب انجام می شه،
🤝خرید نهایی میشود .
📸در زمان تحویل ، عکس کالا برای مشتری ارسال و تایید می شود.
🚛خرید ها معمولا حداکثر ۴۸ ساعته به دفتر ما می رسه.
کارمزد خرید اینترنتی ۱۰ درصد ارزش کالا می باشد.

تضمین کالا و ارزش تجاری

یکی از مسائل مهم در حمل نقل کالا از ترکیه به ایران، ضمانت حمل بار و تضمین سلامت کالا می باشد . برای اطمینان از امنیت کالا شرایط زیر در نظر گرفته شده است.
⭕️جهت بارهای تضمینی ، بارنامه و بیمه نامه داخلی ترکیه و ایران تنظیم و صادر می‌شود. ( به درخواست مشتری )
⭕️ هزینه صدور بارنامه رسمی ترکیه و ضمانت کالا ، پس از دریافت کالا در استانبول ترکیه(حداکثر ۱۰ درصد ارزش کالا در اظهارنامه )، محاسبه می گردد. ( به درخواست مشتری )
⭕️ اصل ارزش کالا براساس عرف و اظهار نامه کالا نزد حمل کننده تضمین می شود. این مورد مشمول مرور زمان و افزایش ارزش کالا نمی شود.

رادیو 24 ساعته استانبول

هیجان با هم بودن را در رادیو 24 ساعته استانبول تجربه کنیم .
اخبار مهاجرت ، موسیقی ، اخبار کسب و کار ، مصاحبه و گفتگو با شما ، مشاوره رادیویی و گپ و شوخی با رادیو 24 ساعته استانبول
برای تبلیغ رایگان در رادیو 24 ساعته استانبول ، فایل صوتی حداکثر 30 ثانیه ای که معرفی کننده کسب و کار شماست ، برای ما از طریق لینک زیر در واتساپ ارسال کنید .

گروه ایرانیان ترکیه