قبول نمایندگی در ترکیه

گام نخست ورود به تجارت بین المللی ، دسترسی به رسانه مناسب برای ارسال پیام تجاری و معرفی کالا و خدمات به مخاطبان و مشتریان است . هر چه قدر دامنه رسانه مورد استفاده وسیع تر باشد ، میزان اثر بخشی و ترقیب مخاطب و تحقق فروش افزایش خواهد یافت . مجموعه گلدن تراست اینترنشنال با بررسی جوانب موضوع ضمن انتخاب دقیق و کارشناسی توانسته است زمینه دسترسی شرکت ها و موسسات تجاری به این ابزار مهم را در بستر الکترونیک فراهم نماید .

چه هدف هایی را دنبال میکنیم؟

 • کشف بازار

  شناسایی بازار مناسب محصولات تولیدی و توزیعی شما در بازار ترکیه و جذب سرمایه گذار خارجی . این شرکت ضمن عقد قرار داد با سایتهای معتبر ترکیه آمادگی عرضه محصولات شما را در بازار 80 میلیونی مردم ترکیه و بازار عظیم تجارت خارجی اروپا و آمریکا دارد

 • افزایش سهم بازار

  به هر میزان که بازدید از کالا و خدمات افزایش می یابد ، قدرت فروش کالا بیشتر خواهد شد . با هدفمند سازی و تمرکز بر روی مخاطب خاص برای هر گروه کالا و خدمات ، امکان دسترسی به مشتری نهایی و تحقق فروش محقق خواهد شد . این شرکت تمرکز خود را بر این موضوع قرار داده است .

 • قبول نمایندگی فروش

  این گروه تخصصی تجاری گلدن تراست اینترنشنال با دارا بودن شبکه عظیم تجارت خارجی و ضریب نفوذ بسیار قابل توجه در شبکه های اجتماعی بویژه در کشور ترکیه آمادگی دارد در خصوص قبول نمایندگی کالاهای ارزشمند شما اقدام نماید و نتایج این همکاری ها به عنوان برگ زرین افتخارات گروه گلدن تراست اینترنشنال خواهد بود .

چرا ما را انتخاب کنید؟

دلایل بسیار خوبی برای انتخاب ما وجود دارد
چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

 • 20 میلیون توریست در استانبول
 • 4 شرکت ثبت شده
 • 10000 عضو در گروه تلگرام
 • 80 میلیون جمعیت کشور ترکیه
 • 180 میلیارد دلار ارزش صادرات ترکیه

بی شک یکی از ارکان اساسی همکاری های تجاری در قدم اول اعتماد و دیگری تخصص و تجربه کافی به همراه جدیت و پیگیری در امور است که می تواند زمینه همکاری تنگاتنگ و موثر را ایجاد نماید . شرکت گلدن تراست اینترنشنال و مجموعه فعالان در این شرکت با تمام توان و تخصص و انگیزه های بسیار بالای خود هدف والای رضایتمندی مشتری و جلب نظر و تامین خواسته مشتری را سر لوحه خود قرار داده اند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد . کارکنان شرکت همگی از فارغ التحصیلان شایسته دانشگاه های معتبر داخلی می باشند و در جهت تحقق اهداف تجاری شرکت از طریق مشتری مداری و بهبود مستمر عملکرد شرکت ، در تلاش هستند.

از کجا شروع کنم؟

با ما تماس بگیرید . همه چیز از یک تماس شروع میشود . سرمایه ما ارتباط با شماست و در پاسخ به اعتماد شما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا منافع شما بطور مستمر تامین شود و نتیجه آن موفقیت در کسب و کار و رضایت سهامداران ، مشتریان و رضایت شما خواهد بود.
در حال حاضر این شرکت بزرگترین گروه تجاری متشکل از ایرانیان ساکن ترکیه و تجار علاقه مند به کسب و کار در ترکیه را دارا می باشد

گروه ایرانیان ترکیه