حواله ارزی استانبول

مذاکرات و مکاتبات بازرگانی برای خرید کالا از خارج از کشور و واردات کالا

مذاکرات قوی با هدف اخذ امتیاز بیشتر یکی از مهم ترین عناصر تجارت در بازرگانی بین الملل محسوب می گردد. با توجه به وجود دانش و تخصص کافی و برخورداری از گروه های کاری تخصصی در ایران و ترکیه ، آمادگی کامل جهت انجام مذاکرات حضوری ، غیر حضوری و مکاتبه ای با تامین کنندگان از سراسر دنیا در کشور ترکیه و با مرکزیت استانبول دارا می باشد.

معمولا موضوعاتی از قبیل قیمت کالا، تخفیف، کمیت و کیفیت کالا، نوع حمل بین المللی، بیمه کالا در واردات کالا، تاریخ تحویل کالا و … از موضوعات مورد بحث می باشند. . معمولا بعد از عقد قرارداد مرحله ی صدور پرفرما صورت می گیرد. این مجموعه با دارا بودن چندین شرکت تخصصی در زمینه های مختلف کسب و کار در این خصوص نیز تخصص و الزام کافی را جهت ارائه خدمات بازرگانی به شرکت های واردات و صادرات و بازرگانان گرامی دارا می باشد.

ثبت سفارش واردات در سامانه ثبت سفارش بازرگانی و سامانه جامع تجارت ایران

پس از دریافت پرفرما، طبق ماده هشت قانون واردات و صادرات باید نسبت به دریافت مجوز واردات یا ثبت سفارش کالا اقدام نماید. این امر در واقع جواز وزارت صنعت، معدن و تجارت برای واردات کالا می باشد. بنابراین پیشنهاد می گردد پس از ثبت سفارش کالاهای وارداتی اقدام به پرداخت و انتقال ارز نماید تا مشکلی از بابت ممنوع بودن واردات کالا وجود نداشته باشد.

این مجموعه در پروژه های وارداتی خود به این مسئله توجه نموده و به شرکت های واردات و صادرات گرامی نیز توصیه می نماید که شرط نهایی کردن قرارداد یا پرفرما را منوط به دریافت مجوز ثبت سفارش بازرگانی کالا در نظر بگیرند.

همکاران و کارشناسان ما در امور سامانه گمرکی با انجام امور ثبت سفارش واردات در سامانه ثبت سفارش وزارت بازرگانی و همچنین در سامانه جامع تجارت ایران، تأیید کارشناسان بازرگانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت را در حداقل زمان دریافت می نماید.

نکته بسیار مهم : با توجه به قوانین کشور ترکیه در خصوص تحقق صادرات و انجام تشریفات گمرکی و استفاده از معافیت ها و تخفیفات هزینه های دولتی ، کلیه پرداخت های ارزی از طریق حساب های ثبت شده در اداره مالیات ترکیه انجام گیرد و از پرداخت وجه از طریق اشخاص یا وجه نقد خودداری کنید . این مجموعه خدمات قابل توجه و ارزشمندی در این خصوص ارائه می نماید .

حواله ارزی استانبول

سایر مجوز های مورد نیاز واردات

در موارد متعددی از پروژه های وارداتی ، اخذ مجوز از نهاد ها و سازمانهای مختلف الزامی می باشد این گروه کالایی عمدتا مواد غذایی ، مواد و تجهیزات پزشکی و دارویی و برخی موارد دیگر را شامل می شود . به عنوان مثال تجهیزات رادیویی هم نیاز به مجوز های ثانویه دارد .

علاوه بر تصریح قانون و دستور العمل های موجود در این ارتباط ، گروه های مشاوره در این شرکت آماده ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز می باشند.

حواله ارزی و خدمات پرداخت و اینوویس

با توجه به اهمیت موضوع نحوه پرداخت صورتحساب های خرید خارجی ، تامین ارز مناسب و انجام امور مربوط به انتقال ارز های مختلف از جمله دلار ، یورو ، لیر و سایر ارز های رایج در معاملات و بویژه امنیت نقل و انتقال مبالغ پرداختی ، این مجموعه با دارا بودن کلیه حساب های ارزی و ریالی در داخل و خارج از ایران و استقرار پایانه های پرداخت از طریق شبکه بانکی ایران و ترکیه ، آمادگی انجام امور مربوط به حواله بانکی ، سوئیفت و حواله لیر و دلار از طریق حساب های رسمی و ثبت شده را دارد .